
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544185
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 17:07:51 | | SCORE | 4524 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 19DA-4630 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1462 MHz - max: 1808 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
| GPU1 | SuperDisplay Virtual Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1A5C2-25BE9 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|