
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2544176
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 17:05:03 | | SCORE | 2177 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (141 W) |
|---|
|