
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544036
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 16:26:41 | | SCORE | 3704 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89E6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2130 MHz - max: 2708 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (246 W) |
|---|
|