
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543994
FurMark (VK) Submitted by MrTree on Apr 19, 2026 @ 16:18:34 | | SCORE | 13971 |
|---|
| FPS | 232 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2423 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 79 MHz - max: 2247 MHz |
|---|
| max power | 392 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|