FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543943
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 16:03:29 |
| SCORE | 2382 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-134E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (180 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|