FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543871
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 15:47:27 |
| SCORE | 16999 |
|---|
| FPS | 283 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EFE-54 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1069 MHz - max: 2142 MHz |
|---|
| max power | 250 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E76 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|