
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2543725
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 15:12:32 | | SCORE | 6804 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v4 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 10DE-146B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (240 W) |
|---|
|