
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2543637
FurMark Knot (VK) Submitted by 111 on Apr 19, 2026 @ 14:52:36 | | SCORE | 2013 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 1043-8869 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1762 MHz - max: 1882 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (168 W) |
|---|
|