
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2543605
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 14:41:54 | | SCORE | 1759 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA TITAN Xp |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA TITAN Xp |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B02 - SUB: 10DE-11DF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1405 MHz - max: 1671 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (256 W) |
|---|
| GPU1 | Tesla P4 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1BB3 - SUB: 10DE-11D8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 456 MHz - max: 456 MHz |
|---|
| max power | 10 % TDP (7 W) |
|---|
|