
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543548
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 14:28:44 | | SCORE | 7672 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5221 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 167 MHz - max: 2180 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
|