
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2543524
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 14:23:35 | | SCORE | 1474 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600KF @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2582 - SUB: 10DE-163E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1822 MHz - max: 1928 MHz |
|---|
|