
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2543506
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 14:20:26 | | SCORE | 2191 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RX 6700 XT Strix OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5C7 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 502 MHz - max: 2559 MHz |
|---|
| max power | 213 W |
|---|
|