
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543280
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 13:15:07 | | SCORE | 2623 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Ti AMP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 19DA-1772 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2662 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (161 W) |
|---|
|