
|
FurMark(x64) 2.4.0.0 - score ID: 2543245
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 13:04:03 | | SCORE | 3089 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D5 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 129 MHz - max: 2129 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|