
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2543212
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 12:53:32 | | SCORE | 1810 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E448 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 790 MHz - max: 2617 MHz |
|---|
| max power | 160 W |
|---|
|