
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543158
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 12:39:06 | | SCORE | 6650 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1043-87AC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (333 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|