
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2543090
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 12:10:34 | | SCORE | 3608 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-381E - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 22 MHz - max: 832 MHz |
|---|
| max power | 137 W |
|---|
|