
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2542879
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 11:10:49 | | SCORE | 3571 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 4070 SUPER JetStream 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 1569-F304 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (245 W) |
|---|
|