
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2542878
FurMark Knot (VK) Submitted by jerry on Apr 19, 2026 @ 11:10:39 | | SCORE | 2427 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1569-F313 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
|