
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2542647
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 09:53:01 | | SCORE | 133 |
|---|
| FPS | 2 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 730 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GT 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1287 - SUB: 1458-3693 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 902 MHz - max: 902 MHz |
|---|
|