
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2542481
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 08:44:45 | | SCORE | 1457 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2582 - SUB: 1043-89BD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1958 MHz |
|---|
|