FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2542316
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 07:33:07 |
| SCORE | 2483 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24A0 - SUB: 1458-85E1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 406 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 125 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1458-85E1 - REV: C |
|---|