
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2542097
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 05:13:29 | | SCORE | 2039 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1849-5233 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 505 MHz - max: 2582 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
|