
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2542077
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 05:01:27 | | SCORE | 9126 |
|---|
| FPS | 151 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7650 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7650 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1002-473E - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 147 MHz - max: 2242 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
|