FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2542076
FurMark Knot (GL) Submitted by OleGrim on Apr 19, 2026 @ 05:00:36 |
| SCORE | 6101 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2711 MHz |
|---|
| max power | 333 W |
|---|