
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541878
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 03:06:29 | | SCORE | 7040 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-2407 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2318 MHz - max: 2667 MHz |
|---|
| max power | 216 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E56 - REV: CB |
|---|
|