
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2541711
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 01:06:06 | | SCORE | 5305 |
|---|
| FPS | 88 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 1EAE-6905 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 252 MHz - max: 2268 MHz |
|---|
| max power | 333 W |
|---|
|