
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2541694
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 00:56:45 | | SCORE | 1013 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1458-4014 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (135 W) |
|---|
|