
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541631
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 00:25:03 | | SCORE | 5992 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3080 FTW3 Ultra 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 3842-3897 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (392 W) |
|---|
|