
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541565
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 23:59:10 | | SCORE | 2929 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1854-55A - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 2250 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
|