
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541533
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 23:45:31 | | SCORE | 3397 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 4070 SUPER WindForce 3 OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 1458-413B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (220 W) |
|---|
|