
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2541515
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 23:34:04 | | SCORE | 8896 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475A - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1493 MHz - max: 2083 MHz |
|---|
| max power | 257 W |
|---|
|