
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541504
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 23:28:34 | | SCORE | 3236 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2582 - SUB: 1462-8D9D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
|