FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2541428
FurMark (VK) Submitted by CF3R on Apr 18, 2026 @ 23:00:17 |
| SCORE | 6128 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D29 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1043-8857 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|