
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541315
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 22:25:17 | | SCORE | 7438 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2398 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 163 MHz - max: 1746 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|