FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2541239
FurMark Knot (GL) Submitted by mt3usz on Apr 18, 2026 @ 22:00:37 |
| SCORE | 5013 |
|---|
| FPS | 83 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-1002 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 151 MHz - max: 2488 MHz |
|---|
| max power | 369 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|