FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2541086
FurMark (VK) Submitted by TeamLWA101 on Apr 18, 2026 @ 21:22:01 |
| SCORE | 15620 |
|---|
| FPS | 259 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-143C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|