
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2540991
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 20:55:53 | | SCORE | 689 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 590 Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600KF @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 590 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1043-56A - REV: E1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
|