FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540757
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 19:51:17 |
| SCORE | 4291 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 196E-1371 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 556 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|