
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540704
FurMark (VK) Submitted by asheholeo on Apr 18, 2026 @ 19:39:36 | | SCORE | 20932 |
|---|
| FPS | 348 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1458-240E - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 157 MHz - max: 2176 MHz |
|---|
| max power | 364 W |
|---|
|