
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540621
FurMark Knot (VK) Submitted by Razorvashka on Apr 18, 2026 @ 19:18:48 | | SCORE | 2553 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-418F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1230 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (162 W) |
|---|
|