FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2540619
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 19:18:10 |
| SCORE | 3752 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1025-159C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5081 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1025-159C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1402 MHz - max: 1500 MHz |
|---|