
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540504
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 18:51:24 | | SCORE | 19977 |
|---|
| FPS | 333 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 75 MHz - max: 2841 MHz |
|---|
| max power | 357 W |
|---|
|