
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540444
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 18:37:22 | | SCORE | 1761 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T1200 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA T1200 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FBC - SUB: 17AA-22E4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 856 MHz - max: 1320 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 17AA-22E4 - REV: 1 |
|---|
|