
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540395
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 18:28:37 | | SCORE | 1743 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce MX570 A |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 5 120U |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AC - SUB: 144D-C1D9 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 9 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce MX570 A |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AA - SUB: 144D-C1D9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 676 MHz - max: 1036 MHz |
|---|
|