FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2540131
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 17:20:50 |
| SCORE | 10984 |
|---|
| FPS | 183 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 (RADV GFX1201) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.0-20-generic 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 9070 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2436 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1436 MHz - max: 1759 MHz |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|