
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2540098
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 17:12:42 | | SCORE | 6679 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2620 v3 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 19DA-1612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
|