
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539985
FurMark (VK) Submitted by deniscoc on Apr 18, 2026 @ 16:48:43 | | SCORE | 6975 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3991 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 2408 MHz |
|---|
| max power | 210 W |
|---|
|