
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539884
FurMark (VK) Submitted by deniscoc on Apr 18, 2026 @ 16:29:57 | | SCORE | 6687 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3991 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 52 MHz - max: 2323 MHz |
|---|
| max power | 211 W |
|---|
|