
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2539791
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 16:06:20 | | SCORE | 810 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2690 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C0 - SUB: 1462-3170 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1190 MHz - max: 1291 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (199 W) |
|---|
|